• Koupaliště lázní Sárvár
  • Sárvár – bazén

Maďarské lázně Sarvár

4 249,00 

Maďarské Lázně Sárvár jsou moderní lázeňský areál vhodný pro odpočinek, léčení a relaxaci. Lázně nabízí vnitřní i vnější bazény, perličkové koupele a další rekreační využití.

Termín: 26. – 28.10.2018

Momentálně nedostupné

Kategorie: ,

Hojně navštěvované, menší lázeňské městečko nedaleko rakouských hranic je již tradičně cílem našich krátkodobých zájezdů.

Lázně Sárvár jsou nejmladší maďarské lázně založené po objevení zdejších horkých pramenů, které jsou bohaté na alkalie, chloridy, bróm, jód a četné stopové prvky. Voda v lázních se používá k léčení poruch pohybového ústrojí a k léčení revmatických nemocí. Léčí se zde nemoci dýchacího ústrojí a astma. Odpařováním termální vody se získává známá Sárvárská termální krystalická sůl.

Moderní lázeňský areál lze rozdělit do tří částí. Léčebná, kde se klienti relaxují v termálních bazénech. Dětská část obsahuje desítky druhů různých toboganů, na nichž se vaše ratolesti dosytosti vyřádí. Poslední je část sportovní. Lázně nabízí vnitřní i vnější bazény, perličkové koupele, divokou řeku, skluzavky a další rekreační využití. Lázně Sárvár jsou dokonalým místem k odpočinku pro všechny věkové kategorie.

V termínu zájezdu se konají v Sárváru největší slavnosti roku, doplněné bohatým společenským programem a velikým jarmarkem. Ubytování je zajištěno v penziónu, vzdáleném asi 400 m od areálu.

V ceně zájezdu

  • Doprava
  • 3x vstup do lázní
  • 2x ubytování se snídaní

Večeři lze zajistit při příjezdu za příplatek.

Další informace

Typ

,

Termín

26. – 28. 10. 2018