Úvodník

Vážení a milí přátelé,

půvabné, šarmantní, okouzlující a spanilé dámy; urození, slovutní, udatní, vznešení a chrabří pánové.

Zcela určitě jsme tímto květnatým oslovením nevyčerpali oslovení vás všech, kteří jste již měli možnost využít služeb naší cestovní kanceláře. Stejně tak jsme i my, za více než dvacet let našeho působení, zdaleka nevyčerpali bohatou nabídku zájezdů. Ať už se jedná o ty tradiční a velmi oblíbené, které se snažíme na základě vašich postřehů neustále inovovat a zdokonalovat, tak i ty zcela nové, které mají v tomto katalogu premiéru. A co vám všem, dospělým i dětem, nabízíme v sezóně 2018? Jedno i vícedenní tematické zájezdy po ČR i do zahraničí, hrady, zámky, technické i přírodní památky, návštěvy, divadel, muzikálů, pravidelné zájezdy do německých a rakouských lázní, chybět nebude cyklus zájezdů „Za tajemstvím historie“ a další a další. Jistě si vyberete i z pobytových zájezdů do Itálie, Chorvatska či dalších oblíbených destinací, které vám můžeme nabídnout díky osvědčené spolupráci se specializovanými cestovními kancelářemi. To vše a mnohem více najdete v tomto katalogu CK FLORIA pro rok 2018.

Velmi si vážíme vaší důvěry a děkujeme za váš zájem a přízeň, které nám všem pomáhají otevírat nové obzory. Těšíme se na vás v naší kanceláři v přízemí OD Koruna ve Vodňanech, na našich webových stránkách www.ckfloria.cz nebo na telefonních číslech 383 384 001 / 606 614 369

Tak jde čas

1989 – zakladatel Jan získává praxi v CK Rekrea

1992 – Jan pracuje u vimperské CK ve Vodňanské pobočce

1996 – Jan zakládá vlastní CK s názvem Floria

2006 – Jan otevírá kancelář v OD Koruna Vodňany

2016 – Jan se nedožil 20. letého výročí založení CK

2016 – 2020 – pokračujeme ve šlépějích zakladatele Honzíka v pořádání tradičních, ale i nových zájezdů jako rodinná firma. Začínáme mít pocit, že nám to jde a dost nás to baví.

2020 – 2021 – tak tady se toho moc pokazilo – Covid aj

2023 – dosud – zkoušíme se pomalu stavět na nohy a děkujeme za přízeň.