Úvodník

Vážení a milí přátelé,

půvabné, šarmantní, okouzlující a spanilé dámy; urození, slovutní, udatní, vznešení a chrabří pánové.

Zcela určitě jsme tímto květnatým oslovením nevyčerpali oslovení vás všech, kteří jste již měli možnost využít služeb naší cestovní kanceláře. Stejně tak jsme i my, za více než dvacet let našeho působení, zdaleka nevyčerpali bohatou nabídku zájezdů. Ať už se jedná o ty tradiční a velmi oblíbené, které se snažíme na základě vašich postřehů neustále inovovat a zdokonalovat, tak i ty zcela nové, které mají v tomto katalogu premiéru. A co vám všem, dospělým i dětem, nabízíme v sezóně 2018? Jedno i vícedenní tematické zájezdy po ČR i do zahraničí, hrady, zámky, technické i přírodní památky, návštěvy, divadel, muzikálů, pravidelné zájezdy do německých a rakouských lázní, chybět nebude cyklus zájezdů „Za tajemstvím historie“ a další a další. Jistě si vyberete i z pobytových zájezdů do Itálie, Chorvatska či dalších oblíbených destinací, které vám můžeme nabídnout díky osvědčené spolupráci se specializovanými cestovními kancelářemi. To vše a mnohem více najdete v tomto katalogu CK FLORIA pro rok 2018.

Velmi si vážíme vaší důvěry a děkujeme za váš zájem a přízeň, které nám všem pomáhají otevírat nové obzory. Těšíme se na vás v naší kanceláři v přízemí OD Koruna ve Vodňanech, na našich webových stránkách www.ckfloria.cz nebo na telefonních číslech 383 384 001 / 606 614 369

Důležité informace

Vstupné

Pokud není u daného zájezdu uvedeno jinak, cena nezahrnuje vstupné do navštěvovaných objektů nebo areálu. Toto neplatí u zájezdů „KULTURNÍ OKÉNKO“ u těchto akcí je vždy zahrnuta doprava a vstupenka a není možné prodávat vstupenku či dopravu odděleně.

Odjezdová místa

Výchozím odjezdovým místem pro všechny zájezdy je Autobusové nádraží Vodňany. Jiná nástupní místa jsou možná dle trasy zájezdu, a budou upřesněna cestovní kanceláří. O konkrétním času odjezdu budete vždy informování minimálně tři dny před odjezdem, a to buď telefonicky nebo e-mailem. V případě zájmu je možné zajistit transfer do nejvhodnějšího místa odjezdu za úhradu skutečných nákladů.

Nejdůležitější z obchodních podmínek

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo v případě nízkého počtu účastníků zájezdu, zájezd zrušit.
Konkrétní program řídí delegát zájezdu, ten může konkrétní program změnit dle aktuálních podmínek na místě zájezdu.

Spolupracujeme

 – EXIM tours – dovolená, zájezdy, last minute, eurovíkendy

 – Čedok – last minute, pobytové i poznávací zájezdy, dovolená v zahraničí i tuzemsku

 – Blue Style – cestovní kancelář, informace, zájezdy, dovolená

 – ETI – cestovní kancelář, informace, zájezdy, dovolená

 – CK Mayer Crocus – specialista na poznávací zájezdy s 27 letou tradicí

 – CK INEX – nejen exotická, pobytová a poznávací dovolená

 – PT TOURS – plavby lodí, poznejte svět v pohodlí

 – CK Osvěta Hořovice – specialista na ostrov Ischia

 – Ideal TOUR – pobytové a poznávací zájezdy

 – Nean tour – pobytové a poznávací zájezdy v Evropě

 – D-TOUR – dovolená slovenské termály, ubytování jižní Čechy