• Porto Santa Margheritta - pláž Libera
 • italie_benatky_01
 • italie_benatky_02
 • italie_benatky_03
 • italie_benatky_04
 • italie_benatky_05
 • Italie_caorle_01
 • Italie_caorle_02
 • italie_psm_01
 • italie_psm_02
 • italie_psm_03

Porto Santa Margherita

3 590,00 

Pobytový sedmidenní zájezd do severoitalského letoviska Porto Santa Margherita. Městečko s krásnými písčitými plážemi a pohodovou atmosférou patří k nejoblíbenějším cílům rodinných dovolených.

Termín:  Léto 2024 

Pobytový zájezd do jednoho z nejhezčích severoitalských letovisek na pobřeží Jadranu, které láká svou klidnou atmosférou a příjemnými písčitými plážemi.

Porto santa Margherita

Malebné městečko Caorle leží 70 km severovýchodně od Benátek a asi 20 km jižně od Bibione. Jeho novější částí je Porto santa Margherita. Od samotného Caorle je odděleno říčkou Livenza. Letovisko bylo vystaveno v průběhu 70. let. Dnes se zde nachází jeden z nejznámějších přístavů plachetnic a jachet na severu Jadranu. Dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, spousta vegetace a příjemné poklidné prostředí městečka vyhovuje rodinám s dětmi, seniorům i romanticky založeným turistům. Moderní hlavní třída s vodní fontánkou, spoustou obchůdků, restaurací a cukráren ožívá v podvečer bohatým kulturním životem. Konají se zde koncerty, taneční večery s živou hudbou, diskotéky, divadelní představení pro děti i dospělé, večerní trhy.

Pro milovníky sportu a zábavy jsou v letovisku k dispozici tenisové kurty, minigolf, půjčovna kol i dvoukolek, dětská hřiště a lunapark pro nejmenší návštěvníky.

V průběhu zájezdu můžete navštívit nedaleké nákupní centrum Aliper.

Caorle

Z Porta Santa Margherita je možné navštívit nedaleké starobylé město Caorle. Vydat se můžete městskou hromadnou dopravou, na kole cyklostezkou vedoucí podél hlavní silnice, nebo také pěšky příjemnou půlhodinovou procházkou. Pro půvab historické části města bývá Caorle nazýváno „malými Benátkami“. Původně zde stála malá rybářská osada, později rybářský přístav. S rozvojem turistiky se Caorle stalo oblíbeným místem návštěvníků z celého světa. Městečko je unikátní v tom, že se zde harmonicky snoubí historická architektura s moderní výstavbou.

Jedním z uměleckých skvostů v historické části městečka je Dóm z roku 1038 se svou válcovitou zvonicí postavenou v románském stylu. K Dómu je přidruženo farní muzeum, které uchovává 6 deskových obrazů představující apoštoly. Obrazy byly vytvořeny benátskou školou ve 14. století. Na pobřeží se nachází kostel Santuario della Madonna dell’Angelo přestavěný v 17. století na základech původního kostela. Kostelní klenbu zdobí fresky. Ke kostelu vede promenáda lemovaná kamennými bloky, do kterých mohou svá díla tesat místní umělci i ostatní zájemci z různých zemí. Jejich výtvory chodí obdivovat stovky turistů.

Kromě mnoha obchodů, restaurací a cukráren patří k oblíbeným místům v letovisku také aquapark Aquafollie. Zde si návštěvníci mohou užít celodenní zábavu na tobogánech, skluzavkách a dalších vodních atrakcích.

Ubytování v letovisku Porto santa Margherita nabízíme v apartmánových domech vzdálených do 400 metrů od moře a v rodinných vilkách, které jsou dále od pláže, avšak nabízejí více soukromí a klidu. Domy se od sebe nepatrně liší vybavením a polohou. K dispozici jsou byty typu mono pro 2 osoby, bilo pro 2-5 osoby – obývák, ložnice, vybavená kuchyňka, příslušenství a balkón – a trilo pro 4-6 osob, kde je totéž vybavení a navíc další ložnice. Byty typu „B“ mají bohatší výbavu, jsou zpravidla situovány v domech s bazénem.

 

Termín, ubytování a cena

Pro kalkulaci ubytování nám zašlete dotaz. Ubytování je možné vždy od soboty do soboty.

Příklad:

Rodina – 4 osoby, 2 dospělí, děti ve věku 13 a 8 let, ubytovaní v apartmánu s jednou ložnicí a bazénem uhradí za ubytování vč. povinných poplatků 19200,- Kč a 10760,- Kč za dopravu pokud nepojedou vlastní dopravou . Celkem 29.960,- Kč.

Cena zahrnuje:

 • pobyt ve vybaveném apartmánu na 7 nocí,¨1
 • pojištění CK proti úpadku

Povinné poplatky:

 • vratná kauce 100€/apartmán,
 • poplatky za spotřeby (voda, elektřina, plyn) 45-50€/apartmán,
 • pobytová taxa 7 dní pro osoby nad 11 let 7€/osoba

Fakultativní příplatky:

Autobusová doprava 2.690 Kč/osoba

Povlečení 250,- Kč/osoba

Benátky – celodenní výlet do Benátek, procházka centrem, most zlatníků, nám. sv. Marka, plavba lodí po kanálu Grande cca 1000,- Kč (dle aktuální situace ohledně poplatku v Benátkách)

 

Nezávazně poptat

  Další informace

  Typ

  Termín

  Květen, Červen, Červenec, Srpen, Září

  Ubytování

  Bilo, Mono, Trilo, Vily