• Delfinárium – ZOO Norimberk
  • ZOO Norimberk – mapa
  • Norimberk – město
  • ZOO Norimberk – vstup

Zoo a Delfinárium Norimberk

700,00 800,00 

Vydejte se se svými dětmi na úžasný výlet do Norimberku, kde se nachází jedna z nejnavštěvovanějších zoologických zahrad v Německu. Pod vodní hladinou na vás čekají lachtani, kapustňáci a hlavním lákadlem celé zoo je delfíní laguna a největší Delfinárium v Německu.

Termín: 28. 9. 2020

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Vydejte se se svými dětmi na úžasný výlet do Norimberku, kde se nachází jedna z nejnavštěvovanějších zoologických zahrad v Německu. Zoo Norimberk se rozprostírá na pozemku o velikosti 70 ha. Můžete těšit na téměř 300 druhů zvířat z celého světa. Kromě zástupců suchozemských dravých šelem a celé plejády býložravců se podíváte i na početná ptačí hejna.

Pod vodní hladinou na vás čekají lachtani, kapustňáci a hlavním lákadlem celé zoo je delfíní laguna a největší Delfinárium v Německu. Vodní exhibici čtyř delfíních akrobatů můžete sledovat nejen z venkovních ploch, ale i v podzemních prostorách přes obrovská skla, což vám poskytne zcela jiný zážitek z vystoupení.

Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský svět, jehož součástí je velké dětské hřiště s možností krmení domácích mazlíčků. Vaše ratolesti určitě potěší jízda vláčkem, který je věrnou kopií první německé železnice v měřítku 1:2.

Pro zájemce je i možnost návštěvy centra města Norimberk.

Orientační ceny vstupného 14 €/dospělí

Další informace

Typ

Termín

28. 9. 2020