• praha-pro-deti-01

Praha pro děti

Náš tradiční jednodenní zájezd do Prahy vhodný pro rodiče s dětmi. Vyhlídková plavba výletní lodí historickým centrem Prahy a návštěva ZOO v Troji.

Termín: 6. 6. 2020

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Akce bude uskutečněna s možnými omezeními během cesty lodí, popř. v ZOO

Oblíbený výlet vhodný především pro rodiče s dětmi. Po příjezdu do Prahy nastoupíme na výletní loď, která nás proveze historickým centrem města. Dopraví nás až do Troji, kde navštívíme naši nejznámější zoologickou zahradu.

Projížďka výletní lodí je pro děti i dospělé výjimečný zážitek. Během pohodlné plavby můžete dětem ukázat zajímavé historické památky i významné současné stavby. Uvidíte mimo jiné panorama Pražského hradu, vltavské mosty, ostrovy, Rašínovo nábřeží i přístaviště lodí na Císařském ostrově poblíž ZOO.

ZOO hlavního města Prahy se nachází v krásném prostředí Trojské kotliny. Otevřena byla v září 1931. V současné době jde o moderní zahradu, ve které zvířata žijí v podmínkách co nejvíce odpovídajících jejich přirozenému prostředí. V roce 2017 se umístila na 5. místě na světě v hodnocení zoologických zahrad. Celková rozloha ZOO je 58 ha. Podílí se na záchraně mnoha ohrožených živočišných druhů, např. záchrana koně Převalského. Nabízí 12 pavilonů, přes 150 různých expozic a další zajímavé stavby. V zoologické zahradě je chováno více než 680 druhů zvířat.

ZOO v Praze nabízí návštěvníkům bohatý program. Kromě zvířat zde naleznete dětská hřiště, lanovou dráhu, dětský koutek, řadu restaurací a obchůdků se suvenýry.

Cena zahrnuje

  • Dopravu
  • Vstupné do ZOO
  • Jízdné lodí

Další informace

Typ

Termín

6. 6. 2020