• 16
  • DSC03458
  • MG_6475
  • Šatov-sklepy-vláček-01
  • ZVS8951
  • Sklep-Šatov–01

Dny otevřených sklepů v Šatově

2 490,00 

Dvoudenní zájezd do vinařské oblasti nedaleko Znojma s návštěvou vinných sklepů v Šatově, ochutnávkou vín a prohlídkou Znojma.

Termín: 6.-7. 6. 2020

 

Užijte si s námi dvoudenní zájezd do vinařské oblasti nedaleko Znojma. Čeká Vás skvělý víkend ve vinném opojení a návštěva zajímavých moravských míst.

  1. den: Příjezd do Šatova na Den otevřených sklepů, po skončení akce přejezd na ubytování.
  2. den: Po snídani návštěva Znojma s možností prohlídky znojemského podzemí.

V den našeho příjezdu probíhá ve staré vinařské obci Šatov akce Den otevřených sklepů. Během celé soboty jsou zde otevřené vinné sklepy, máte jedinečnou možnost nahlédnout místním vinařům přímo pod pokličku a ochutnat jejich skvělá vína. Mezi jednotlivými sklepy Vás přepraví turistický vláček. Užijete si cimbálové muziky nebo si můžete zazpívat při harmonice.

Druhý den Vás čeká návštěva Znojma. Samotné město Znojmo je městskou památkovou rezervací. Nachází se zde rotunda svaté Kateřiny z 12. století. Je památkově chráněna z důvodu zachovalých nástěnných maleb z roku 1134, jež zobrazují přemyslovskou rodovou pověst, podobizny přemyslovských knížat a králů a také podobizny moravských údělných knížat. Zájemci mohou navštívit rozsáhlý komplex znojemského podzemí. Jde o největší systém podzemních chodeb a sklepů v české republice. Komplex je dlouhý téměř 27 km a má až čtyři patra. Pro návštěvníky katakomb je vhodná asi jeden kilometr dlouhá turistická trasa.

V ceně je zahrnuto: doprava, 1x ubytování se snídaní, vstupné na akci otevřené sklepy, 100 Kč na degustační vzorky, technický průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Další informace

Typ

Termín

6.-7. 6. 2020

Termín

Červen