Malý Princ – RockOpera

799,00 

Zájezd na rockovou operu Malý Princ do divadla RockOpera v Praze. Skvělé představení vystavené na rockové hudbě a výrazovém tanci.

Momentálně nedostupné

Kategorie: ,

Zájezd na rockovou operu Malý Princ do divadla RockOpera v Praze. Jedná se o autorskou adaptaci klasického díla slavného francouzského prozaika. Spisovatel Antoine de Saint-Exupéry napsal Malého Prince jako pohádkový příběh s filozofickým podtextem. Dílo pojednává o letci, který se svým letadlem ztroskotá na poušti. Zde se náhodně setká s Malým Princem a ten mu vypráví o svém podivuhodném cestování po různých planetách. Tématem jejich hovorů je dobro a zlo, pravé přátelství, odpovědnost za ty, které máme rádi. A vůbec nezáleží na tom, odkud pocházíme.

Pro inscenaci RockOpery Praha složil rockovou hudbu Milan Steigerwald. Aby zaujal i mladé publikum, využívá možnost hrát rockovou operu v akustické verzi. Režie i hlavní role se ujala významná umělkyně Irina Andreeva. Díky ní získává představení neotřelý výraz.

Kromě Iriny Andreevy se v hlavní roli představí Kamil Střihavka. Dále uvidíte řadu skvělých umělců, herců a tanečníků. Neopakovatelný zážitek je umocněn tím, že divák se stává součástí představení. Inscenace je první rodinnou rockovou operou.

  • V rockové opeře Malý Princ jsou použity stroboskopy.
  • Odpolední představení od 15:00 hodin, vhodné i pro děti od 8 let.

Další informace

Typ

,