• Hadaba – Hotel Hilton Waterfalls
  • Hadaba – Hotel Hilton Waterfalls
  • Hadaba – Hotel Hilton Waterfalls
  • Hadaba – Hotel Hilton Waterfalls

Hadaba – Hotel Hilton Waterfalls

22 690,00 24 990,00 

Jedinečný hotel patřící do globální sítě Hilton, který značí pohodlí a velmi kvalitní služby se nachází přímo nad útesem s písečnou pláží lemující průzračné Rudé moře.

Termín: Podle výběru

Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Jedinečný hotel patřící do globální sítě Hilton který značí pohodlí a velmi kvalitní služby. Hotel se nachází přímo nad útesem s písečnou pláží lemující průzračné Rudé moře. Komplex obklopuje rozsáhlá a upravená zahrada s komplexem bazénů. Uvnitř komplexu je možné využít k dopravě panoramatický výtah.

Pokoje

Klimatizace, TV/SAT, minibar (poplatek), set pro přípravu kávy a čaje, koupelna, balkon a terasa. Za příplatek: pokoj s výhledem na moře, jednolůžkový pokoj, výhled na bazén.

Hotel

Recepce, lobby bar, hlavní restaurace, další restaurace: orientální, Italská (podmínky na webu) obchody, bary, diskotéka, několik bazénů, několik skluzavek pro děti i dospělé, některé bazény vyhřívané. Wi-Fi – v recepci zdarma, na pokojích za poplatek

Pláž

Písčitá pláž s lehátky, slunečníky a osušky zdarma, vstup do moře po molu (možno i po pláži – korálový útes vhodná obuv do vody. 2 bary

Stravování

All Inclusive dle podmínek hotelu.

Další informace

Termín

Květen, Červen, Červenec, Srpen, Září, Říjen

Typ

Lokalita

Moře