• Gmund-sole-felsen-bad1

Gmünd – Sole felsen bad

349,00 739,00 

Jednodenní koupání v rakouských lázních ve městě Gmünd, přímo na hranicích Rakouska a ČR. Areál nabízí 7 bazénů s různou koncentrací soli, k dispozici také vířivá vana. Možnost návštěvy unikátního saunového komplexu.

Termín: Podle výběru

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Jednodenní zájezd do relaxačního komplexu, který se nachází v rakouském Waldviertlu ve městě Gmünd, poblíž krásného rybníku Assangteich. Zahrnuje 7 bazénů, sauny a lázně se širokou nabídkou wellness. Navštívit můžete například populární skalní solný bazén s protiproudovým kanálem, krytou relaxační solnou lagunu nebo obří skluzavku. Bazény mají masážní trysky a příjemně teplou vodu (32–34 °C), v nabídce je i bezplatná vodní gymnastika nebo kurzy plavání. Součástí areálu je dále sladkovodní plavecký bazén, brouzdaliště pro děti a tobogán o délce 65 m.

V rámci vstupenky do saun máte možnost dvou vstupů do saunového světa. Lázně se pyšní množstvím unikátních a rozmanitých saun, jako například achátovou, křišťálovou, solnou, borovicovou a jinými. K dispozici je navíc pestrá nabídka saunových ceremoniálů, při kterých zklidníte tělo i mysl. Vychutnejte si medové, solné či vonné procedury, a nebo si užijte ceremoniál Tibetské mísy. Vždy první týden v měsíci se zde navíc od 18 hodin pořádají saunové slavnosti se zábavným programem. Na místě lze najít také restauraci s občerstvením, kluby se službou na hlídání dětí a mnoho dalšího. Po koupání se zastavíme v místním supermarketu na nákup.

  • Příplatek za sauny: 110,00 Kč

Další informace

Typ

,