Divadlo Broadway – Trhák

999,00 

Pojeďte s námi na muzikálovou komedii Trhák do Divadla Broadway. Uslyšíte všechny známé písně ze stejnojmenného filmu a dobře se pobavíte vtipy, gagy a slovními hříčkami.

Momentálně nedostupné

Kategorie: ,

Zveme Vás na muzikálovou komedii Trhák do Divadla Broadway v Praze. Zápletka muzikálu se podobně jako ve známém stejnojmenném filmu točí kolem realizace nového divadelního představení. Dejme tomu, že jste dramatik a podařilo se vám napsat skvělou hru. Zkrátka “trhák”. V takové chvíli není nic jednoduššího než dát text k dispozici proslulé scéně, aby jej realizovala. Jenže divadlo je živý organismus, kde má každý úplně jinou představu o tom, co trhák vlastně je. Producent šetří každou korunu, bohémský režisér pak chce show světových parametrů. Navíc herci jsou každý jiný a každý se snaží zviditelnit na úkor druhého. Může za těchto okolností vzniknout divadelní hit? 

V muzikálu zazní všechny původní filmové písně, včetně “Nech brouka žít”. Dvojice autorů Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak jsou zárukou inteligentního humoru. Scénárista a režisér Radek Balaš z výše uvedených kvalit míchá pestrobarevný koktejl.

Další informace

Typ

,