tel/fax: 383 384 001 | mobil: 602 493 909

CK Floria Vodňany

Aktuality


Vážení návštěvníci našich stránek

srdečně vás vítám na prahu nové sezóny 2016 - pro nás již 20. V prvé řadě bych vám chtěl popřát hodně zdraví, pohody a cestovatelských zážitků v letošním roce. Přeji vám, abyste potkávali samé veselé a hodné lidi - jinými slovy se těším, že do naší cestovky zavítáte.

Zároveň bych chtěl velmi poděkovat účastníkům adventních a vánočních zájezdů za to, že se zúčastnili v tak hojném počtu a že vytvořili vždy tak skvělou atmosféru.

Nabídku zájezdů a pobytů naleznete níže na těchto stránkách. Můžete si zde velmi pohodlně stáhnout aktuální katalog našich akcí, v sekci pobyty/zájezdy se můžete se zájezdy blíže seznámit, případně si je z našich stránek přímo objednat. Přeji vám příjemně strávené chvíle ve společnosti naší cestovky.

S úctou a přáním všeho dobrého Jan Bísek majitel CK Floria

 

Katalog 2016

 

                       

 

 

 

 

  • Chtěli bychom vás pozvat na výlet do Německých Alp, kde nás čeká výstup na Kehlstein kde se nachází čajovna Adolfa Hitlera, a nabízí se zde krásné výhledy do okolí. Navštívit můžete také muzeum orlího hnízda a nakonec se podíváme ke krásnému jezeru Königsee.

  • Interaktivní výstava z Lego kostek kde je k vidění mnoho staveb modelů a soch. Skvělý typ na výlet pro ty které baví si hrát.

  • Krásný jednodenní výlet do východního Německa. Čeká nás projížďka po Labi a také uvidíme zámek kde se natáčela Popelka

  • Kulturní zájezd během kterého se podíváme na známé chodské slavnosti s bohatým hudební a jiným kulturním programem. Zajisté bude též vhodná příležitost k ochutnání tamních gastronomických specialit.

  • Pojeďte s námi podívat se jak vypadá hlavní město Rakouska bez sněhu. Navštívíme nejznámější místa ve Vídni a můžete také navštívit nejstarší zoologickou zahradu na světě.

  • Zábavní park s velkým množstvím atrakcí vhodný pro malé cestovatele. Na své si zajisté přijdou i dospělí kteří si chtějí užít života.

  • Tradiční výlet do překrásné a stále se rozvíjející se zoologické zahrady v Norimberku. K vidění stojí především delfinárium a akvária s Kapustňáky.

  • Tradiční divadelní představení konané k příležitosti konce roku. Stejně jako loňský rok se vydáme do Divadla Radka Brzobohatého na Francouzskou komedii: Tři letušky v Paříži.