tel/fax: 383 384 001 | mobil: 602 493 909

CK Floria Vodňany

Aktuality


Vážení zákazníci

Rádi bychom vás upozornili na přesun provozovny do nových prostor. Najdete nás stále v přízemí obchodního domu Koruna na náměstí ve Vodňanech. Nová provozovna se nachází na chodbě cestou k Domácím potřebám. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Otvíráme v úterý 2.8.2016 

Provozní doba: 

Pondělí, Čtvrtek             9:00 - 13:30 

Úterý, Středa, Pátek       9:00 - 16:00

Polední pauza:              11:45 - 12:15 

 

Vážení návštěvníci našich stránek

srdečně vás vítám na prahu nové sezóny 2016 - pro nás již 20. V prvé řadě bych vám chtěl popřát hodně zdraví, pohody a cestovatelských zážitků v letošním roce. Přeji vám, abyste potkávali samé veselé a hodné lidi - jinými slovy se těším, že do naší cestovky zavítáte.

Zároveň bych chtěl velmi poděkovat účastníkům adventních a vánočních zájezdů za to, že se zúčastnili v tak hojném počtu a že vytvořili vždy tak skvělou atmosféru.

Nabídku zájezdů a pobytů naleznete níže na těchto stránkách. Můžete si zde velmi pohodlně stáhnout aktuální katalog našich akcí, v sekci pobyty/zájezdy se můžete se zájezdy blíže seznámit, případně si je z našich stránek přímo objednat. Přeji vám příjemně strávené chvíle ve společnosti naší cestovky.

S úctou a přáním všeho dobrého Jan Bísek majitel CK Floria

 

Katalog 2016

 

                       

 

 

 

 

  • Tradiční výlet do překrásné a stále se rozvíjející se zoologické zahrady v Norimberku. K vidění stojí především delfinárium a akvária s Kapustňáky.

  • PRAHA 8.10.2016Program v našem hlavním městě bude krom prohlídky historického centra doplněn možností prohlídky Letiště Václava Havla nebo návštěvou Národního technického muzea.

  • I podzimní návštěva Šumavy může být zážitkem. Pojeďte navštívit Hrady, města a přírodu.

  • TERMÁLNÍ LÁZNĚ SÁRVÁR 28.-30.10.2016Moderní lázeňský areál nabízí vnitřní i vnější bazény, perličkové koupele, divokou řeku, skluzavky a další atrakce. Ubytování je zajištěno nedaleko areálu.V tomto termínu se zde také konají tradiční slavnosti.

  • Tradiční Muzikál konaný v prostorách Kongresového centra. Uvidíte jedinečnou show se známými osobnostmi.

  • Co dělá čert? Nikdy nespí. Vy také nespěte a přijďte se podívat na našeho Fausta!! Vaše duše nepropadne peklu, ale rockové muzice!!Obsazení: Jiří Zonyga, Daniela Langrová, Viktor Dyk, Lukáš Písařík, Jan Toužimský, Pavla Forest, Helena Kubelková, Šáren Makovcová, Petr Opava, Petr Semerád.

  • Tradiční divadelní představení konané k příležitosti konce roku. Stejně jako loňský rok se vydáme do Divadla Radka Brzobohatého na Francouzskou komedii: Tři letušky v Paříži.