tel/fax: 383 384 001 | mobil: 602 493 909

CK Floria Vodňany

Aktuality


Vážení zákazníci

Rádi bychom vás upozornili na přesun provozovny do nových prostor. Najdete nás stále v přízemí obchodního domu Koruna na náměstí ve Vodňanech. Nová provozovna se nachází na chodbě cestou k Domácím potřebám. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Otvíráme v úterý 2.8.2016 

Provozní doba: 

Pondělí, Čtvrtek             9:00 - 13:30 

Úterý, Středa, Pátek       9:00 - 16:00

Polední pauza:              11:45 - 12:15 

 

Vážení návštěvníci našich stránek

srdečně vás vítám na prahu nové sezóny 2016 - pro nás již 20. V prvé řadě bych vám chtěl popřát hodně zdraví, pohody a cestovatelských zážitků v letošním roce. Přeji vám, abyste potkávali samé veselé a hodné lidi - jinými slovy se těším, že do naší cestovky zavítáte.

Zároveň bych chtěl velmi poděkovat účastníkům adventních a vánočních zájezdů za to, že se zúčastnili v tak hojném počtu a že vytvořili vždy tak skvělou atmosféru.

Nabídku zájezdů a pobytů naleznete níže na těchto stránkách. Můžete si zde velmi pohodlně stáhnout aktuální katalog našich akcí, v sekci pobyty/zájezdy se můžete se zájezdy blíže seznámit, případně si je z našich stránek přímo objednat. Přeji vám příjemně strávené chvíle ve společnosti naší cestovky.

S úctou a přáním všeho dobrého Jan Bísek majitel CK Floria

 

Katalog 2016

 

                       

 

 

 

 

  • Kulturní zájezd během kterého se podíváme na známé chodské slavnosti s bohatým hudební a jiným kulturním programem. Zajisté bude též vhodná příležitost k ochutnání tamních gastronomických specialit.

  • Pojeďte s námi podívat se jak vypadá hlavní město Rakouska bez sněhu. Navštívíme nejznámější místa ve Vídni a můžete také navštívit nejstarší zoologickou zahradu na světě.

  • LAST MINUTE nabídka pro zájemce o přírodu i pro fanoušky vlaků

  • Zábavní park s velkým množstvím atrakcí vhodný pro malé cestovatele. Na své si zajisté přijdou i dospělí kteří si chtějí užít života.

  • Navštívíme rodiště Bedřicha Smetany, prohlédneme si historické centrum města Litomyšl a nakonec zavítáme do skanzenu Veselý Kopec.

  • Pohodový výlet nás zavede do známých i méně známých míst Šumavy. K vidění bude především příroda ale nalezneme i historii. Užijeme si krásu naší přírody ve volném tempu.

  • Tradiční návštěva Slovenských termálních lázních ve Velkém Mederu. Mnoho bazénů s léčebnými tryskami ale i tobogány a skluzavky pro ty odvážnější.

  • Tradiční výlet do překrásné a stále se rozvíjející se zoologické zahrady v Norimberku. K vidění stojí především delfinárium a akvária s Kapustňáky.

  • Tradiční divadelní představení konané k příležitosti konce roku. Stejně jako loňský rok se vydáme do Divadla Radka Brzobohatého na Francouzskou komedii: Tři letušky v Paříži.